KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14499301
nr 1449 9301
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Tillskriven, ej signerad, Café, intyg a tergo Carl Deelsbo, ca 18x18, akvarell, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:02:32
500 kr
700 kr
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund